top of page

HİZMETLERİMİZ

Kelebek Nakliyat olarak, eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için uygun paketleme malzemesi kullanılarak ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar, türüne uygun şekilde malzemeler kullanılarak paketlenir. Firmamız elemanları, nakliye öncesinde eşyaların bulunduğu eve giderek tüm eşyaları taşınmaya hazır hale getirir. Mobilya, koltuk, kanepe, masa, sandalye gibi eşyaların de monte işlemi gerçekleştirilerek, çizilmemesi ve hasar görmemesi için özenli bir şekilde sarılır. Yaptığımız hizmetlerde müşteri memnuniyeti, kalite ve güvenilir hizmet her zaman temel prensibimizdir.

Önceliğimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyetidir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi Evden Eve Nakliyat, Sigortalı Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Özel Taşımacılık, Ev ve Ofis Taşımacılığı, Eşya Depolama, Fuar Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Asansör Kiralama, Asansörlü Taşıma, Sigortalı Ev Taşıma, İsteğe Bağlı Ev Toplama Hizmeti, Ev Taşımacılığı, Sarım ve Sıkım Hizmetleri, Yol Sigortası, Montaj & Demontaj hizmetleri sunmaktayız.

431.jpg

EVDEN EVE NAKLİYAT

Tecrübeli ve profesyonel bir evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yılların getirdiği tecrübemiz ile ev taşıma alanında tam donanımlı bir alt yapı ile çalışıyoruz.

441.jpg

SİGORTALI EŞYA TAŞIMA

Kelebek Nakliyat olarak eşyalarınızı sigortalı olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla eşyalarınızı güvenle bir noktadan diğer noktaya taşıyoruz.

432.jpg

OFİS VE İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI

Firmamız ofis, büro yada iş yeri taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize profesyonel anlamda taşıma ve nakliyat hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

442.jpg

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Firmamız şehir içi nakliyat faaliyetleriyle hızlı, güvenli bir şekilde taşınma işinizi kolaylaştıracak çözümleri sizlere sunmaktadır.

886.jpg

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü taşımacılık hizmeti ile firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek adına eşyalarınızın sıfır hasarla ve güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

440.jpg

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Uygun fiyat ve gerekli yetki belgelerimizle müşteri memnuniyet odaklı, güvenli, hızlı ve deneyimli şehirler arası taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

bottom of page